




Méretek 80×150 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a színes szőnyeg a gyerekszoba nélkülözhetetlen kiegészítője. Puha szerkezetének és csúszásgátló aljának köszönhetően rendkívül gyermekbarát. Az ugróiskolán órákat szórakozhatnak gyermekeid. Az állatok biztosan tetszeni fognak a gyerekeknek, és arra invitálják őket, hogy bolondozzanak a szőnyegen. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x szőnyeg
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Méret | Darabáru |
| Forma | Téglalap |
| Név | BABADAG |
| Minta | Gyerekeknek |
| Súly | 2 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| Stílus | Modern |
| Sku | 222743 |

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás