






Méretek 56×48 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az elegáns és dekoratív kisasztal egyedülálló kialakításának köszönhetően egyesíti a vintage és a modern stílusokat, így könnyen illeszkedik a retró, a kortárs és a hagyományos típusú berendezésekhez. Az asztal tartós, műbőr kárpittal és karcsú, fekete lábakkal rendelkezik. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x éjjeliszekrény
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Magasság: | 56 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Szín | Szürke |
| Név | ESSONNE |
| Súly | 21 kg |
| Főbb anyagok | Műbőr |
| További anyagok | Fém, Nyárfa |
| Sku | 208779 |

Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
42×40 cm, modern stílusú, fiókos
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×40 cm, tölgyfa, fiókos
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Raktáron
Matt

70×44 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, fém, rusztikus
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás