






Méretek 90×66×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A zsúrkocsik rendkívül kényelmessé és elegánssá varázsolják a családi vagy a baráti összejöveteleket. A görgők révén egyszerűvé válik az ételek felszolgálása vagy épp a használt edények elpakolása. Plusz tárolófelületként is szolgálnak, ha nincs elegendő hely az asztalon. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x zsúrkocsi
| Szélesség: | 66 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Görgős | Igen |
| Elhelyezés | Beltér |
| Név | VENETA |
| Súly | 14 kg |
| Főbb anyagok | Fém, Edzett üveg |
| Stílus | Glam |
| Sku | 200646 |

Matt, laminált, görgős
Elérhető 4 webáruházban

Fém, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, matt, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, beltéri
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, matt, görgős
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás