






Méretek 49×46 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az elegáns és dekoratív kis asztal egyedülálló kialakításának köszönhetően egyesíti a bohó és a modern stílusokat, így könnyen illeszkedik a retró, a kortárs és a hagyományos típusú berendezésekhez. Az asztal tartós, bársony kárpittal és karcsú lábakkal rendelkezik. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x éjjeliszekrény
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Magasság: | 49 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szín | Sárga |
| Név | FLAYAT |
| Súly | 17 kg |
| Főbb anyagok | Bársony |
| További anyagok | Vas, Furnér, Eukaliptusz fa |
| Stílus | Glam |
| Sku | 195073 |

Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
70×44 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
42×40 cm, modern stílusú, fiókos
Raktáron
42×40 cm, tölgyfa, fiókos
Raktáron
Rusztikus, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Matt

Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, fém, rusztikus
Kiszállítás 2 nap múlva
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás