






Méretek 75×90×180 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a trendi étkezőasztal bőséges helyet kínál a jó hangulatú vacsorákhoz , és a karakteres designe-nak köszönhetően modern hangulatot varázsol nappalijába. A különleges asztallábbak ipari jelleget kölcsönöznek az asztalnak, mely kiváló választás, a modern, ipari, és rusztikus stílusú konyhákba, nappalikba. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 180 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Alak | Téglalap |
| Asztalláb típus | Három láb, X alakú |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
| Név | ADENA |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 47 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Fém, MDF |
| Sku | 168980 |

Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás