



Méretek 75×29 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fel szeretnéd dobni otthonod, hangulatosabb légkört teremteni? Fémből készült rusztikus megjelenésű falidíszünk az egyszerű, de annál kreatívabb megoldás, ha egy friss nüanszot szeretnél nyújtani környezetednek. A különböző méretű levél formájú, színes elemek elhelyezése egy igazán gazdag és sokrétegű felületet alkot. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x dekoráció
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Zöld |
| Név | PLATINUM |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 154291 |

Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás