








Méretek 78×85×150 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az asztalunk tömör mongol tölgyfa asztal, amelyben biztosan sokáig örömödet leled majd. Az asztalt kézzel dolgozták át és olajozták meg. A tiszta formavilágú és tudatosan egyszerű kialakítás teszi a bútorunkat bármely lakókörnyezet exkluzív darabjává. Az asztallap megfelel a kézzel készült asztalos termékek standardjainak. Vigyél otthonodba egy kis természetet. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 85 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Retró |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Három láb |
| Név | NATURA |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 51 kg |
| Terhelhetőség | 100/120 kg |
| Főbb anyagok | Tölgyfa |
| További anyagok | Tölgyfa |
| Sku | 148265 |

Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás