





Méretek 75×100×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezzel a modern étkezőasztallal még hangulatosabbá varázsolhatóak a családi étkezések és a finom fogások tálalására elegendő hely lesz. A design fekete fémlábak és az MDF asztallap finom kontrasztot alkot egymással. Az asztal körül négy fő foglalhat kényelmesen helyet. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Laminált, Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Három láb |
| Név | SINTRA |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 64 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Fém |
| Sku | 130700 |

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás