










Méretek 59×80×170 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Garantált lazítás a nap végén. A fehér akrillből készült kád sokáig megőrzi a minőségét. A beépített hat fúvóka pihentető masszázst nyújt. A fekete fejtámlák fokozzák a kényelmet. A kád csapjai fényesek, a darab eleganciáját pedig az üveglap adja. A modern, minimalista vagy hagyományos környezetben a kád a fürdőszoba ékévé válik. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1x vízelvezető cső, 1 x pezsgőfürdő, 1 x túlfolyásgátló rendszer, 1 x kézmosó csatlakozóval, 2 x fejtámla
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
| Magasság: | 59 cm |
| Forma | Négyszögletes, Ovális |
|---|---|
| Hidromasszázs | Igen |
| Elhelyezés | Fal mellé |
| Szín | Fehér |
| Név | GRENADA |
| Súly | 70 kg |
| Terhelhetőség | 350 kg |
| Főbb anyagok | Akril |
| További anyagok | Alumínium , Szintetikus anyag |
| Stílus | Modern |
| Sku | 122012 |

Négyszögletes

Négyszögletes

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás