







Méretek 59×135×190 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kád fényes, fehér akrilból készült, ami tartóssá, ütésállóvá és könnyen kezelhetővé teszi. A csapok krómból vannak. A kád négy masszázsfúvókával rendelkezik, amelyek nyugtató és pihentető masszázst biztosítanak az egész test számára. A hét különböző színű víz alatti világítás pedig fényterápiát nyújt. Tökéletesen kiegészíti a minimalista és modern stílusú fürdőszobákat. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1x vízelvezető cső, 1 x pezsgőfürdő, 1 x túlfolyásgátló rendszer, 1 x vízesés csaptelep, 1 x kézmosó csatlakozóval
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 190 cm |
| Magasság: | 59 cm |
| Hidromasszázs | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal mellé |
| Anyag | Akril |
| Forma | Ovális |
| Szín | Fehér |
| Név | MARINA |
| Súly | 100 kg |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Főbb anyagok | Akril |
| További anyagok | Acél, Edzett üveg, Szintetikus anyag |
| Stílus | Modern |
| Sku | 121856 |

Négyszögletes

Négyszögletes

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás