








Méretek 35×60×32 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a játékos bútordarab minden gyerekszobát feldob. Ez a puff egy rendkívül sokoldalú termék: ülőalkalmatosság, játékszer és ládikó- belerejthető bármilyen játék vagy kis kincs. Köszönhetően a lekerekített, gumifalábaknak és tompa éleknek, biztonságosan lehet játszani vele és tökéletes kiegészítője a gyermekszobáknak. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Zsámoly
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Puffok | Igen |
| Anyag | Kárpitozott |
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Szín | Barna |
| Név | COW |
| Minta | Egyszínű |
| Forma | Állat formájú |
| Súly | 5 kg |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Főbb anyagok | Műbőr |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa), Habszivacs |
| Sku | 107437 |

Puffok, modern stílusú, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, modern stílusú, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás