Ajánljuk
Fekete műbőr ágyneműtartós franciaágy 180 x 200 cm AVIGNON Beliani
Méretek 85×205×221 cm
269 290 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 24. - 269 290 Ft
- 2024. 02. 01. - 269 290 Ft
Termékleírás
Kényeztesd magad egy kiadós alvással ezen a kényelmes, széles ágyon. Élvezd e kiváló designer ágy nyújtotta extravagáns megjelenést, ahogy a szokatlan, ívelt elemek modern eleganciát varázsolnak szobádba. A párnázott, magas fejtámla hangsúlyozza az előkelő megjelenést, az ágyneműtartó pedig praktikus tárolóhelyet biztosít. A borítás egyszerűen tisztítható, kiváló minőségű fekete műbőrből készült. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Tárolós ágykeret, 1 x ágyrács (26 léccel), Nem az ajánlat része: matrac, ágynemű, párnák
Méretek
| Szélesség: | 205 cm |
|---|---|
| Mélység: | 221 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Név | AVIGNON |
|---|---|
| Alvófelület | 180x200 cm |
| Súly | 84 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Főbb anyagok | Műbőr |
| További anyagok | Furnér, Szintetikus anyag |
| Stílus | Glam |
| Sku | 80732 |







































