








Méretek 86×83×172 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Klasszikus téglalap alakú fürdőkád. A kád elegáns krómozott csapteleppel, zuhanyrózsával és két, kifinomult fekete műbőrrel kárpitozott fejtámlával rendelkezik. A fúvókák gyengéd masszázst nyújtanak, a LED fények pedig hangulatosabbá teszik a fürdőszoba atmoszféráját. Kompakt méretének köszönhetően a kád nagyszerűen illik kis fürdőszobákba is. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1x vízelvezető cső, 1 x pezsgőfürdő, 1 x túlfolyásgátló rendszer, 1 x vízesés csaptelep, 1 x kézmosó csatlakozóval, 2 x fejtámla
| Szélesség: | 83 cm |
|---|---|
| Mélység: | 172 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Hidromasszázs | Igen |
| Elhelyezés | Fal mellé |
| Szín | Fehér |
| Név | MONTEGO |
| Súly | 85 kg |
| Terhelhetőség | 210 kg |
| Főbb anyagok | Akril |
| További anyagok | Acél, Szintetikus anyag |
| Stílus | Skandináv |
| Sku | 49865 |

Négyszögletes

Négyszögletes

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás