








Méretek 75×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az egyszerű formatervezésű étkezőasztalunk egyedi, valamint rusztikus megjelenésével bármely lakókörnyezetből kiemelkedik. A fából készült, erőteljes dióbarna lábai stabilitást biztosítanak a bútornak, így az nagyobb terhelést is könnyedén kibír. A fa elem, amivel az asztal meghosszabbítható, egyszerűen lehajtható és egyszerűen vissza is állítható. Ennek köszönhetően, ez az asztal akár 6 személy számára is bőséges helyet biztosít. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Rusztikus |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Három láb |
| Név | MADOX |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 28 kg |
| Terhelhetőség | 30 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa) |
| Sku | 37445 |

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás