

Méretek 52×61 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 43 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kis hintázó játékunk tökéletes társa lehet gyermeke számára, aki szereti az állatokat és az utat a kreatív játék és a képzelet világába. A hintázó elefánt állítható biztonsági övvel van ellátva, két praktikus fogantyúval az egyensúly megtartása érdekében, valamint lábtartóval a stabilitás érdekében. Háromoldalas, hangulatos ülőfelülettel és extra zenei funkciókkal gyermekének nincs is szüksége többre, hogy elkezdjen játszani. Megjegyzés: Nem alkalmas 10 hónaposnál fiatalabb gyermekek számára. Csak közvetlen felnőtt felügyelete mellett használható. Termék részletek: 61 x 32 x 52 cm. Ülőfelület: 32 x 11 x 16 cm ülésmagasság: 32 cm súly: kb. 3,5 kg terhelhetőség: kb. 30 kg tápellátás: 2 x AA elem (nem tartozék) alap: fa (nyárfa) váz: vas huzat: plüss töltelék: poliészter életkori ajánlás: 0-3 éves korig lábtartó és praktikus kapaszkodó a stabilitás érdekében biztonsági övek az extra biztonságért motívum: elefánt zenei funkció bal fül: altatódal a "jó éjszakát" jelzésére Csomag tartalma: 1 x hintázó elefánt
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Magasság: | 52 cm |
| Anyag | Fa, Műanyag |
|---|---|
| Állat típus | Kutya |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Infantastic |
| Famegmunkálás | Igen |
| Életkor a | 0 járat |
| Ülésmagasság | 32 cm |
| Hangokat adnak ki | Igen |
| Teherbíró képesség | 30 kg |
| Háziállat típusa | Elefánt |


47×68 cm, átmérő, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Raktáron
64×74 cm, átmérő, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

Unikornis
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
52×32 cm, átmérő, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva