Ajánljuk
Kanapéágy Columbus 128
161 600 Ft
Termékleírás
Ágyneműtartó, 85x148x98cm, Összeszerelve szállítás
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| Ülésmagasság | 370 mm |
| Az ülés szélessége | 1120 mm |
| Üléspárna mélység | 650 mm |
| Alvás funkció | Igen |
| Alvó funkció | Disclosure |
| A fekvőfelület szélessége | 1120 mm |
| A fekvőfelület hossza | 1960 mm |
| Lábak | Fémes |
| Súly | 57 kg |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Összeszerelve szállítás | Igen |
| Rugó | Zig Zag típus |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | Kárpit |
| Kopásállóság | 50000 Martindale - ciklus |
| Korpusz anyaga | Fa, Laminált forgácslap |
| Fa | Fenyő |
| Átlagos szállítási idő | 4 munkanap |
| Eredet | Európa |










