Ajánljuk
DIFO Kinyitható sarokkanapé Rózsaszín
Méretek 90×258×170 cm
915 169 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 915 169 Ft
- 2024. 11. 30. - 915 169 Ft
- 2024. 11. 25. - 863 369 Ft
- 2024. 07. 16. - 1 381 390 Ft
- 2024. 07. 01. - 1 359 998 Ft
- 2024. 02. 29. - 1 357 838 Ft
- 2024. 01. 28. - 1 398 030 Ft
- 2024. 01. 15. - 1 424 014 Ft
Termékleírás
Manapság egyre jobban tudatában vagyunk a tervezésnek, és merészebbek vagyunk a berendezések és a belsőépítészet terén is. A DIFO kanapé azok számára készült, akik igazi drágaköveket keresnek, a praktikussággal egybekötve. Tökéletes választás, mely nagy méretű ággyá alakítható és praktikus tárolóhelyet is kínál a nem használt ágyneműknek. Gyönyörű színekben elérhető, ezért mindenki, ízlésétől függően, kiválaszthatja a tökéletes modellt magának.
Méretek
| Szélesség: | 258 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Ülés magasság | 52 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Krém;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld |
| Mérete nyitott állapotban | 135x182 cm |
| Forma | L alak |
| Színváltozat | Rózsaszín |
| Huzat anyaga | Vastag szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Anyag | Fa;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Vastag szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |












