Ajánljuk
ODYS Nappali fal (fehér/sonoma tölgy) LED világítás nélkül
Méretek 16×138×17 cm
139 149 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 139 149 Ft
- 2024. 11. 30. - 139 149 Ft
- 2024. 11. 25. - 131 269 Ft
- 2024. 07. 16. - 229 721 Ft
- 2024. 07. 01. - 239 643 Ft
- 2024. 02. 29. - 233 378 Ft
- 2024. 02. 13. - 264 791 Ft
Termékleírás
Az ODYS stílusosan kialakított nappali fal. Laminált deszkából készül, fa szerkezettel. Az üvegrészek élénkítik a fal általános megjelenését. A LED világítás felár ellenében megvásárolható. Méretek: álló szekrény: szélesség: 59,5 cm, mélység: 33,6 cm, magasság: 117 cm polcok: szélesség: 138 cm, mélység: 17,5 cm, magasság: 16 cm vitrin: szélesség: 59,5 cm, mélység: 33,6 cm, magasság: 115 cm TV-asztal: szélesség: 175,5 cm, mélység: 40,2 cm, magasság: 27,7 cm
Méretek
| Szélesség: | 138 cm |
|---|---|
| Mélység: | 17 cm |
| Magasság: | 16 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Szabadon álló |
|---|---|
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Fa |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Világítással | Igen |
| Könyvespolccal | Igen |
| Fali vitrin mélysége | 33,6 cm |
| A termék színe | Fehér;Barna |
| Led világítás | LED világítás nélkül |
| Furcsa | Kidönthető |
| Alló vitrin mélysége | 33,6 cm |
| Tv asztal mélysége | 40,2 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Fali vitrin szélessége | 60 cm |
| Tv asztal magassága | 27,7 cm |
| Súly | 76 kg |
| Álló vitrin szélessége | 60 cm |
| Világítás | Igen;Nem |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Polc mélysége | 17,5 cm |
| Polcok száma | 6 |
| Él | ABS |
| Álló vitrin magassága | 117 cm |
| Prosklenová asszony | Igen |
| Polc magassága | 16 cm |
| Polcok | Igen |
| Tv asztal szélessége | 176 cm |
| Fali vitrin magassága | 115 cm |
| Polc szélessége | 138 cm |
| Fali | Igen |
| Ajtók száma | 4 |
| Gyártó | NOKA |





