






Modern dizájnú, stílusos kinyitható kanapé. Masszív konstrukció tömör fából és OSB lapból. Kiváló minőségű Haiti szövetből készült az extra kényelemért. A kanapéban egy tárolóhely található az ülés alatt. Több színben elérhető. Részletek: Töltés - minőségi poliuretán hab T28 , amely magas rugalmasságú és ellenálló Nagyon kényelmes a Bonell rugó Tömör fa és OSB lemez Minőségi Haiti szövetből készült kárpittal - kellemes tapintású, vastag szövésű anyag amely erős és tartós. Előnye a fényállóság, így nem fakul ki a szín. Tisztítása csak puha szivaccsal javasolt. Ne fehérítse, mert az károsíthatja a szálakat.
| Ülés magasság | 43 cm |
|---|---|
| Karfa szélessége | 16 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 75 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Színváltozat | Fekete /piros |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Kartámasz magassága | 52 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |