Ajánljuk
TOKIO III U alakú sarokkanapé Világosszürke / fekete ökobőr
Méretek 75×300×155 cm
677 278 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 677 278 Ft
- 2024. 10. 10. - 677 278 Ft
- 2024. 09. 29. - 670 198 Ft
- 2024. 07. 26. - 643 638 Ft
- 2024. 07. 16. - 649 858 Ft
- 2024. 07. 01. - 639 578 Ft
- 2024. 06. 24. - 655 998 Ft
- 2024. 06. 19. - 669 998 Ft
- 2024. 03. 17. - 656 998 Ft
- 2024. 02. 29. - 659 738 Ft
- 2024. 02. 23. - 688 398 Ft
- 2024. 02. 14. - 693 598 Ft
- 2024. 02. 07. - 644 138 Ft
Termékleírás
Letisztult stílusú, modern dizájnú U alakú kinyitható kanapé steppelt ülőpárnával. Masszív konstrukció tömör fából és OSB lapból. Kiváló minőségű szövetből készült huzattal. Több színben elérhető. Részletek: Töltés - minőségi poliuretán hab T28 , amely magas rugalmasságú és ellenálló Nagyon kényelmes a Bonell rugó Tömör fa és OSB lemez Minőségi ökobőr kartámasz Steppelt ülőpárna
Méretek
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Mélység: | 155 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 27 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x270 cm |
| Forma | U alakú |
| Színváltozat | Világosszürke / fekete ökobőr |
| Huzat anyaga | Szövet;Eko - Bőr |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 60 cm;80 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 4;4 |
| Mosható huzat | Nem |
| Anyag | Fa;Fém;Laminált faanyag;Sima szövet;Öko-bőr |
| Láb anyaga | Fém |
| Hátsó anyag | Eko - Bőr |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x









