Ajánljuk
OSLO kinyitható sarokkanapé lábtartóval Bal Sötétszürke
Méretek 85×225×145 cm
508 918 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 508 918 Ft
- 2024. 10. 10. - 508 918 Ft
- 2024. 09. 29. - 503 598 Ft
- 2024. 07. 26. - 483 438 Ft
- 2024. 07. 16. - 488 138 Ft
- 2024. 07. 01. - 480 698 Ft
- 2024. 06. 24. - 492 818 Ft
- 2024. 06. 19. - 503 438 Ft
- 2024. 03. 17. - 493 438 Ft
- 2024. 02. 29. - 496 238 Ft
- 2024. 02. 23. - 517 838 Ft
- 2024. 02. 14. - 521 838 Ft
- 2024. 01. 27. - 484 418 Ft
Termékleírás
Letisztult stílusú, modern, skandináv dizájnú kinyitható kanapé steppelt ülőpárnával és lábtartóval. Masszív konstrukció tömör fából és OSB lapból. Kiváló minőségű szövetből készült huzattal. Több színben elérhető. Részletek: Töltés - minőségi poliuretán hab T28 , amely magas rugalmasságú és ellenálló Nagyon kényelmes a Bonell rugó Tömör fa és OSB lemez Minőségi szövetből készült kárpit Steppelt ülőpárna
Méretek
| Szélesség: | 225 cm |
|---|---|
| Mélység: | 145 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Magassága egy láb | 13 cm |
| A termék színe | Fekete;Piros;Barna;Szürke |
| Forma | L alak |
| Tárhely | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Bal |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Vastag szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Mérete nyitott állapotban | 135x200 cm |
| Huzat anyaga | Vastag szövet |
| Ülésmélység | 70 cm |
| Teherbírás | 120 kg |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 65 cm |
| Anyag | Fa;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Kinyitható | Igen |
| Színváltozat | Sötétszürke |
| Gyártó | Signal-nabytek |










