Ajánljuk
Gyerekágy ERYK 190x80 cm Kék Fenyő
Méretek 77×87 cm
148 689 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 148 689 Ft
- 2024. 11. 30. - 148 689 Ft
- 2024. 11. 25. - 140 269 Ft
- 2024. 09. 29. - 227 236 Ft
- 2024. 07. 16. - 222 732 Ft
- 2024. 07. 01. - 224 903 Ft
- 2024. 04. 11. - 226 539 Ft
- 2024. 02. 29. - 218 504 Ft
- 2024. 01. 26. - 222 975 Ft
- 2024. 01. 15. - 227 122 Ft
Termékleírás
Kiságy védőkorláttal, amely magába foglal egy matracot, ágyrácsot és tárolóhelyet. Ideális választás gyermekszobához, a korlátnak köszönhetően megvédi gyermekét az ágyból történő esetleges leesésektől. Az ágy környezetbarát módon készül, mérgező és káros anyag mentes. Jellemzők: Jól elkészített, modern ágy Gyermekbiztonsági rendszer Minőségi matracok Rögzített rács Matrac: Univerzális hab matrac, ami az ágyrácsnak köszönhetően megfelelő szellőzést biztosít. Magasság 8 cm.
Méretek
| Mélység: | 87 cm |
|---|---|
| Magasság: | 77 cm |
Specifikációk
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Kinek | Fiúknak |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Leesésgátlós | Igen |
| Szett | Matraccal |
| A keret színváltozata | Fenyő |
| A termék színe | Fehér;Barna;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld |
| Él | Lekerekített |
| Korlát | Igen |
| Fiók színváltozat | Kék |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Kemény matrac | Puha |
| Tárhely | Igen |
| Furcsa | Kihúzható |
| Ágyrács | Igen |
| Chelo | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Teherbírás | 100 kg |
| Mosható huzat | Igen |
| Térnek a térje | 80x190 cm |
| Súly | 43 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet;Tömör fa |
| Matrac | Igen |
| Láb anyaga | Fa |
| Ágy hossza | 196 cm |
| Dekoráció | Fenyő |
| Gyártó | BMS |








