

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ha funkcionalitás és esztétikai szempontból helyesen rendezi be, akkor fürdőszobáját igazi gyógyfürdővé varázsolhatja, ahol egy hosszú nap után megpihenhet, és meleg és barátságos légkörben élvezheti a forró fürdőt. Termék részletek: függőleges fehér szín teljes méretek: 1600 x 500 mm (h x szélesség) termék össztömege: kb.19,2 kg hőteljesítmény: kb. 853 W 75 °C-on (előremenő) - 65 °C (visszatérő) - 20 °C (szobahőmérséklet) csövek száma: 2 + 3 + 3 + 4 + 5 (17) vízszintes kerek csövek 68 x 12 x 1,5 mm mélység (hosszabbítással): 93-103 mm csatlakozási méret: 550 mm / 50 mm csatlakozó menet: G1 / 2 '' tesztelt nyomás 5 bar-ig, maximális üzemi nyomás 6 bar szükséges alkatrészek: radiátorszelepek (nem tartozék) központi kapcsolat anyaga: Q195 acél Csomag tartalma: 1 x fürdőszobai radiátor szerelési anyaggal együtt
| Szélesség: | 50 cm |
|---|
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Teljesítmény | 853 W |
| Időzítővel | Nem |
| Hosszúság | 1600 mm |
| Anyag | Acél Q195 |
| Csatlakozó menet | G1/2 |
| Súly | 19.2 kg |
| Termosztáttal | Nem |
| Maximális üzemi túlnyomás | 0.6 MPa |
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Aquamarin |
| Típus | Függőleges |

Átmérő
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Elektromos, termosztáttal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elektromos
Raktáron
Átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Elektromos, termosztáttal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva

Átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Átmérő
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Átmérő
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva