Ajánljuk
18 775 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 15. - 18 775 Ft
- 2025. 04. 12. - 18 775 Ft
- 2025. 04. 10. - 18 245 Ft
- 2025. 04. 07. - 18 145 Ft
- 2025. 04. 06. - 17 965 Ft
- 2025. 04. 05. - 17 935 Ft
- 2025. 04. 02. - 17 145 Ft
- 2024. 04. 15. - 18 195 Ft
- 2024. 01. 15. - 18 145 Ft
Termékleírás
Ön is szereti a klasszikusokat? Egy praktikus előszobai fogas sonoma tölgy kivitelben a megfelelő választás az Ön számára. Nagyszerűen újjáéleszti előszobája belterét. Egyidejűleg pedig több helyet kínál látogatói felsőruházatának tárolásához. 4 db műanyaghoroggal egészül ki. Anyaga: DTD, laminált lap, színe: sonoma tölgy. Az anyag vastagsága 16 mm. Szétszerelve szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 100 cm |
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Dekor | Tölgy sonoma |
| Súly | 7 kg |
| Gyártó | 4-Home |










