




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nem szeretné tovább cipelni a nehéz bevásárlást? Ez a kerekes bevásárlótáska a segítségére lehet, mivel nagyban megkönnyíti a munkáját. Az alumínium váza ovális keresztmetszetű csövekből áll, ami nagyon erőssé teszi a táskát. A kényelmes fogantyút kellemes a kézben tartani. A kerekei kellően tartósak és szilárdak. A textil része levehető és mosható. A záródása összehúzható. A hátsó oldalán tartók találhatók, amelyekkel a bevásárlóközpontban a bevásárlókocsira is rögzítheti, valamint egy cipzárral záródó zseb. A táska méretei: (mxszxh): 59 x 28 x 24 cm
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Gurulós | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Anyag | 100 % poliészter |
| Teherbíróképesség | 30 kg |
| Térfogat | 40 l |
| Gyártó | 4-Home |


101×57×78 cm, gurulós
RaktáronIngyenes szállítás