















Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
RITA kárpitozott kanapé. Egyszerű vonalakkal tűnik ki. Könnyen átalakítható ággyá, akár alkalmi alvóhelyekre is. A tömörfa szerkezet garantálja a kanapé stabilitását, a habkitöltés pedig a kényelmet. Ágyneműtartóval rendelkezik. Válasszon több színváltozat közül. A felhasznált kárpitszövet a velúrhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. Nagyon kellemes tapintású, könnyen tisztítható és kopásálló. Összegzés: kanapé színkombinációk ágyneműtartó párnák Használt anyagok: szövet, PUR hab
| Magasság: | 7 cm |
|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| A fekvő felület mérete | 136 x 195 cm |
| A háttámla magassága | 33 cm |
| A matrac magassága | 7,5 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet |
| Anyag típusa | 40 cm |
| Az ülőfelület magassága | 71 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 80 cm |
| Hosszúság a falig | Alova 04/alova 29 |
| Kárpitozás | IGEN |
| Kinyitható | PUR hab |
| Matrac típusa | Családnak |
| Meghatározás | 50x60 cm |
| Párna méretei | Modern |
| Stílus | 68 kg |
| Súly | 195 cm |
| Szélesség a fal mentén | Fekete |
| Gyártó | Supermobel |

Ágyazható, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható

93×216×104 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva