


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 10610.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | CHICAGO Polux |
| Gyártó | Polux |

Álló, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás


Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron


Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás