Ajánljuk
Gario Órás falikép Gyönyöru türkiz pitypangok Méret: 30 x 30 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 17 352 Ft
- 2024. 10. 08. - 17 352 Ft
- 2024. 10. 01. - 21 690 Ft
- 2024. 09. 24. - 17 352 Ft
- 2024. 07. 30. - 21 690 Ft
- 2024. 07. 18. - 17 352 Ft
- 2024. 07. 15. - 21 690 Ft
- 2024. 06. 28. - 16 268 Ft
- 2024. 06. 24. - 21 690 Ft
- 2024. 04. 24. - 16 268 Ft
- 2024. 04. 23. - 21 690 Ft
- 2024. 04. 09. - 16 268 Ft
- 2024. 04. 08. - 21 690 Ft
- 2024. 03. 30. - 16 268 Ft
- 2024. 03. 28. - 17 352 Ft
- 2024. 03. 26. - 21 690 Ft
- 2024. 03. 13. - 17 352 Ft
- 2024. 03. 12. - 21 690 Ft
- 2024. 02. 23. - 17 352 Ft
- 2024. 02. 12. - 17 352 Ft
- 2024. 02. 05. - 15 021 Ft
- 2024. 02. 02. - 16 690 Ft
- 2024. 01. 24. - 14 187 Ft
- 2024. 01. 23. - 16 690 Ft
- 2024. 01. 15. - 15 021 Ft
- 2024. 02. 20. - 21 690 Ft
Termékleírás
Stílusos órás kép, amely felragyogtatja az Ön falát. Tegye szebbé a belterét! - Az órás kép minőségi ECO - solvent nyomtatással készült, amely szép, telített színekkel rendelkezik. Az órás kép gyártásánál nagyon minőségi és környezetbarát és szagmentes festékeket használunk, amelyek nem árasztanak káros anyagokat a levegőbe. - A órás kép 240 g/m2 tömegű strukturált poliészter vászonra van nyomtatva. Kiváló tulajdonságokkal rendelkezik, és pontosan megmunkált belső MDF keretre (vakkeretre) van kifeszítve, a keret vastagsága 1,7 cm. Az órás kép szélei is nyomtatottak, ezzel 3D hatást hoz létre, így nincs szükség külső rámára. - A képen található mutatós óra minőségi quartz óraszerkezettel rendelkeznek csendes járattal, amely AA elem meghajtású (az elem nem képezi a csomag részét). A kvarcmechanizmus órákban ún. "kettyego", és ezért nem teljesen csendes. - Az órás képekhez természetesen INGYEN csomagolunk tipliket , csavarokat és képakasztókat , hogy a képet kényelmesen felfüggeszthesse a falra. Csomagolás: - Az órás képet buborékfóliába csomagoljuk, amely az oldalakon sztreccsfóliával van betekerve, az így becsomagolt képet minőségi háromréteges kartonlapból készült dobozba rakjuk.
Specifikációk
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Típus | Analóg |
| Szoba | Konyha, Hálószoba, Nappali |
| Alak | Téglalap;Panoráma;Négyzet |
| Méret | 30 x 30 cm |
| Stílus | Klasszikus |
| Kijelző | Mutatós |
| Motívum | Virágok;Reprodukciók |
| Felület | Strukturált |
| Helyiség | A nappaliba;A hálószobába;Az előszobába;Az irodába |
| Kiszerelés | Darabos |
| Megjelenés | Klasszikus |
| Orientáció | Szélességban;Négyzet |
| Tápellátás | 1 x AA elem |
| Keret anyag | MDF |
| Kivitelezés | Órás falikép |
| Mechanizmus | Quartz |
| Részek száma | 1 részes |
| Keretvastagság | 1,7 cm |
| Szabványméretek | Kis;Közép |
| Ábrázolás típusa | Analógus |
| Felhasznált anyag | Poliészter vászon 240 g/m2 |
| További információ | INGYENES függesztő anyag |
| Nyomtatási technológia | ECO - solvent nyomtatás |
| Gyártó | Gario |






















