Ajánljuk
Ágy BDJ29
71 900 Ft
Termékleírás
Minden bútort ingyenesen szállítunk ki Magyarország egész területén. Nem szükséges előre fizetni - Fizethet átvételkor készpénzben, bankkártyával vagy hitelkártyával. 365 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalunk. Egy évig visszaküldheti bútorát teljesen ingyen. Több, mint 9 éve adunk el bútort online. Rengeteg ügyfelet kiszolgáltunk már, akiktől sok pozitív visszajelzést kaptunk.
Specifikációk
| Szett | Matrac nélkül |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fekvő magasság | 475 mm |
| Hosszúság | 2040 mm |
| Lábak | Nem |
| Matrac mérete | 1400 x 2000 mm |
| Súly | 50 kg |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Matrac | Nem |
| Ágyrács | Nem |
| Matrac az ágykeretben | 90 mm |
| Ágyneműtartó | Nem |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | LMDP (laminált) |
| Kiegészítő anyag | Fa |
| Átlagos szállítási idő | 5 munkanap |
| Eredet | Európa |































