





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a LED2 márkától származik, raktárunkban van, ára 21890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Bézs |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Előszoba/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 850 lm |
| Sugárzási szög | 36 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Szerelési lyuk | 65 mm |
| Szerelési mélység | 85 mm |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | RAY LED2 |
| Gyártó | LED2 |

LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
LED, okos, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás