Ajánljuk
TOKIO nappali fal összeállítás, fehér/fekete
49 920 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 49 920 Ft
- 2024. 04. 11. - 49 920 Ft
- 2024. 04. 03. - 76 800 Ft
- 2024. 03. 26. - 80 500 Ft
- 2024. 03. 22. - 76 800 Ft
- 2024. 03. 13. - 75 000 Ft
Termékleírás
A TOKIO nappali fal összeállítás kiváló minőségű anyagból készült. A szekrények ajtajai ezüst színű fogantyúkkal vannak ellátva. A nappali fal polcból, függesztett szekrényből, komódból és TV-asztalból áll. Több dekor közül választhat. Összegzés: nappali fal fogantyúk függő szekrény TV asztal polc komód Használt anyagok: LTD
Specifikációk
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Skandináv |
| Felület | Matt |
| Könyvespolccal | Igen |
| Szekrénnyel | Igen |
| Dekor | Fehér/fekete |
| Meghatározás | Családnak |
| Tartók | IGEN |
| Komód méretei (m x sz x mély) | 86,7x50x29,7 cm |
| Polc méretei (mag x sz x mély) | 8x78,5x17 cm |
| Falra szerelhető szekrény méretei (mag x sz x mély) | 77,2x50x28,2 cm |
| Tv asztal méretei (mag x sz x mély) | 38,7x140x35,2 cm |
| Gyártó | Supermobel |







