Ajánljuk
L sarok számítógépasztal, 200/135x73-76x65, fekete, bal
61 000 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 61 000 Ft
- 2024. 12. 13. - 61 000 Ft
- 2024. 09. 17. - 58 100 Ft
- 2024. 08. 17. - 59 670 Ft
- 2024. 07. 02. - 58 500 Ft
- 2024. 03. 07. - 64 000 Ft
Termékleírás
A L sarok számítógépasztal szilárd fém lábakon áll. Az asztallap kiváló minőségű, 18 mm vastag anyagból készült. A munkalap ergonomikus alakú, két kábelkivezetőt tartalmaz. Nagy előnye az állítható magasság. LED világítással is megvásárolható. Az egyes asztallapok teherbírása 60 kg. A LED világításnál tizenhat különböző szín közül választhat, és változtathatja azok intenzitását. Összegzés: számítógépes játékasztal 2 kábelkivezető állítható magasságú LED világítás lehetősége ergonomikus formájú asztallapok terhelhetősége 60 kg Használt anyagok: LTD, PVC
Méretek
| Mélység: | 65 cm |
|---|
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Sarok | Igen |
| Típus | Számítógépes |
| A sarok tájolása | Balos |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Anyag | Fém |
| Az anyag vastagsága | 1,8 cm |
| Led világítás | Nincs |
| Meghatározás | Dolgozószobához |
| Teherbírás | 60 kg/60 kg |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
4.01 értékelés
5
0 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x














