



A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tökéletesen friss hálószoba, mint egy virágzó tavaszi rét. Öltöztesse ágyát vidám színekbe egy eredeti steppelt ágytakaróval. A világos motívum, a virágok és a szirmok a világos háttéren tökéletes megjelenést nyújtanak a hálószobának, és örömet okoznak a szemnek. Az ágytakaró azonban nemcsak szép, hanem praktikus is. Védi az ágyneműt a fakulástól és a mindenütt jelenlévő portól, ráadásul ágya mindig gyorsan meg vetve. Az eredeti átvarrott puha anyag tökéletesen lemásolja a bútor alakját. Használhatja nagy takaróként is, ami alá az egész család bebujhat.
| Ajánlott mosás | 40 °C |
|---|---|
| Anyag | 100 % poliészter |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Méret | 140 x 220 cm |
| Méretek | 140 x 220 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyönyörű minta
Szilárd anyag
Elég nagy egyszemélyes ágyhoz, teljesen lefedi a felületet és nagyon szépen néz ki.
Ár
Gyönyörű
Nincs semmilyen kifogásom.
Valójában még szebb, mint gondoltam, nyári paplanként használom, rendkívül elégedett vagyok. Az üzletet, valamint a terméket 100%-ban ajánlom.
Nagyon szép takaró, és nyári paplanként is használható.
ár = minőség

240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
220×220 cm, franciaágyra
Ingyenes szállítás
220×240 cm, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron