
11 932 Ft13 000 Ft
Disney Marie cica gyerek, ovis ágyneműhuzat és paplan/párna szett 100x135 cm 40x60 cm (Aristocat)
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ajándékozza meg gyermekeit a kényelem érzetével. Ez a gyermek ágynemű kellemes pamutból készül, így a legkisebbek számára is alkalmas. Az aranyos gyerek mintákat mindenki értékelni fogja. Kényelmes, cipzáras záródású. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 45 x 60 cm 1 db paplanhuzat, 90 x 135 cm
| 4home | 4HOME |
|---|---|
| A párna méretei | 45 x 60 cm |
| A takaró méretei | 90 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Anyag | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Gyártó | Bellatex |

100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
100×135 cm, szettek, poliészter
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron