Ajánljuk
Jaamatrac Kókuszmatrac Sandra 160x200 Huzat: Silver Care (felár ellenében)
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 141 990 Ft
- 2025. 03. 12. - 141 990 Ft
- 2024. 09. 16. - 155 990 Ft
- 2024. 09. 14. - 150 540 Ft
- 2024. 07. 23. - 147 590 Ft
Termékleírás
Kétoldalas SANDRA matrac 160x200 cm franciaágyba. Az 1-es oldal keményebb, H4 keménységű. Anatómiailag profilozott 44 kg/m3 sűrűségű HR hideghab és szellős természetes kókuszdeszka alkotja. Eredménye az egészséges háton alvás és a hátgerinc ideális alátámasztása. A 2-es oldal közepes keménységet kínál a 40 kg/m3 sűrű VISCO memóriahabnak és a latex hab szellős csatornáinak köszönhetően. Mindkét réteg testhőre és testsúlyra reagál, tökéletesen követi a test vonalait alvás közben. Eredmény a kényelmes alvás az összes oldalt alvó számára. Emellett mindkét réteg anatómiailag 7-zónásan profilozott a felnőtt ember testfelépítése szerint. Alvás közben enyhén masszíroz és felpezsdíti a bőrt és az izomzatot. A matrac legnagyobb rétegét szellős és ellenálló T25 PUR hab alkotja 25 kg/m3 sűrűséggel, így a matrac rendszeres tisztán tartása játék lesz. A matracrétegek speciális ökológiai és szagtalan HOT MELT ragasztási technikával kapcsolódnak egymáshoz párolgás-, oldószer- és más káros anyagok nélkül. A matrac cipzáras huzata antiallergén (3 fajta matrachuzat közül választhat), mosógépben moshatók. Előnyök: ✓ Minőségi matracok 160x200 kiváló áron ✓ Rugó nélküli matrac - magját kókusz alkotja és a habrétegek, melyek kölcsönösen kiegészítik egymást ✓ Mindkét oldala használható + kétoldalasan profilozott masszázsfelület ✓ 7 masszázs anatómiai zóna (csak a felnőtteknek megfelelő!) ✓ Matrac egészséges szellőzése a kókuszdeszkának és a szellős latexnek köszönhetően ✓ A magas matrac megfelelő franciaágyba - 21 cm magassága a legtöbb ágyba megfelelő ✓ Szilárd léces és lamellás ágyrácsra megfelelő ✓ Ökológiai HOT MELT ragasztás kipárolgás és káros anyagok nélkül ✓ Antiallergén cipzáras mosható huzat - 3 féle matrachuzat közül választhat ✓ Az egyik legjobb értékelést kapott matrac a webshopunkon Matrac keménységi fokozat: H3 közepesen kemény matrac - H4 kemény matrac Anyag összetétel: Profilozott HR hideghab, Latex, Kókusz, Poliuretán hab, Profilozott VISCO memóriahab Méretek: 160 x 200 x 21 cm Az egyes anyagok színbeli jelölései matraconként eltérhetnek.
Specifikációk
| Töltet | HR habszivacs, Memória habszivacs, PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab, Latex |
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Keménység | Közepesen kemény, Kemény |
| Huzat | Silver Care (felár ellenében), Aloe Vera, Silver Care, Premium Jersey 3D |
| Matrac mérete | 160x200 |
| Matrac anyaga | Hab, Memóriahab, Hideghab, Kókusz, Latex, Masszázshab |
| Matrac keménysége | H3 - közepesen kemény, H4 - kemény |
| Stílusa | Modern |
| Matrac magassága | 21 cm fellet |
| Matrac hosszúság | 200 cm |
| Matrac szélessége | 160 cm |
| A matrac pontos magassága | 21 cm |
| Méret | Franciaágyhoz |
| Természetes rost | Kókuszrost |
| Hab típus | Memóriahab |
| Páros matracok | Igen |
| Matrac teherbírása | 130 kg |
| Gyártó | Jaamatrac |








































