Ajánljuk
Sarok íróasztal Bedford 101
65 300 Ft
Specifikációk
| Sarok | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Típus | Klasszikus |
| Maximális magasság | 1410 mm |
| A pult vastagsága | 28 mm |
| Anyag vastagsága | 16 mm |
| Súly | 49 kg |
| Íróasztal típusa | Sarok |
| Színválaszték | Nem |
| Anyagok | Laminált forgácslap |
| Kiegészítő anyag | PVC |
| Átlagos szállítási idő | 4 munkanap |
| Eredet | Európa |






















