Ajánljuk
Sarokkanapé MT7
323 900 Ft
Termékleírás
Minden bútort ingyenesen szállítunk ki Magyarország egész területén. Nem szükséges előre fizetni - Fizethet átvételkor készpénzben, bankkártyával vagy hitelkártyával. 365 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalunk. Egy évig visszaküldheti bútorát teljesen ingyen. Több, mint 9 éve adunk el bútort online. Rengeteg ügyfelet kiszolgáltunk már, akiktől sok pozitív visszajelzést kaptunk.
Specifikációk
| Váz anyaga | Fa |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ülésmagasság | 410 mm |
| Üléspárna mélység | 640 mm |
| A kartámasz magassága | 620 mm |
| Karfa szélesség | 280 mm |
| Kartámasz mélysége | 950 mm |
| Alvás funkció | Igen |
| A hálóterület szélessége | 1290 mm |
| A hálóterület hossza | 2270 mm |
| Lábak | Fémes |
| Lábmagasság | 50 mm |
| Súly | 132 kg |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Rugó | Zig Zag típus |
| Univerzális sarok | Nem |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | Kárpit |
| Kopásállóság | 40000 Martindale - ciklus |
| Korpusz anyaga | Fa, Forgácslap |
| Átlagos szállítási idő | 24 munkanap |
| Eredet | Európa |



