

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szilikon madeleine-sütő forma segítségével egyszerre akár 20 db finom és ízletes péksüteményt készíthet.Ellenáll a -40 °C és +230 °C közötti hőmérsékletnek, nem veszi át a felhasznált élelmiszerek ízét és illatát. Használható a sütőben, a fagyasztóban, a mikrohullámú sütőben és mosogatógépben is elmosható. Az egész forma méretei:29,5 x 17,5 x 1 cm, 1 madeleine mérete: 4 x 2,5 cm.
| Szélesség: | 17 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Alkalom | Karácsony |
|---|---|
| Típus | Mézeskalács |
| Anyag | Szilikon |
| Szín | Barna |
| Hosszúság | 29,5 cm |
| Mikrohullámú sütő | Igen |
| Mosogatógép | Igen |
| Szezon | Karácsonyi |
| Gyártó | Orion |
Felhasználói értékelések
Kényelem a sütés során
Sajnálom, de úgy tűnik, hogy az üzenet nem tartalmaz értelmes vagy teljes mondatot, amit le lehetne fordítani. Kérlek, adj meg egy teljes mondatot vagy szöveget szlovák nyelven, amit magyarra szeretnél fordíttatni!
a premier csak egy hét múlva lesz... de mivel már van néhány szilikon formám és használom is őket, továbbra is elégedett leszek...

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron

Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


A
Raktáron
18×48 cm
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron