


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Csodálatos grillsütő, mely súlyának és méreteinek köszönhetően hordozható, így grillezhet kedve szerint bárhol. A mini grillező nemcsak praktikus, de gyönyörű is egyben. Bájos kinézetével, merész színével és retro dizájnnal elkápráztatja ismerőseit is. A grillező zárható fedéllel és állítható szeleppel rendelkezik. Műszaki adatok: teljes méretei: 46 x 42.5 x 32.5 cm grillező rostély méretei: 36 x 34 cm tartópolc méretei: 17 x 30 cm talajtól való magasság: 6 cm A csomag tartalma: 1 x grillsütő - részben szétszerelt állapotban csomag méretei: 38 x 13 x 42,5 cm csomag súlya: 3,75 kg
| Típus | Faszenes |
|---|---|
| Elhelyezés | Asztali |
| Grill lap | Rács |
| Elektromos | Nem |
| Kivehető lemezek | Nem |
| Hőmérséklet fenntartása | Nem |
| Beépített | Nem |
| Megjelenítés | Nem |
| Grill szélessége | 46 cm |
| A grillfelület szélessége | 36 cm |
| Zsíros csepegtető tálca | Nem |
| A grillfelület mélysége | 34 cm |
| A grill mélysége | 42.5 cm |
| A grill magassága | 32.5 cm |
| Hőmérséklet-szabályozással | Nem |
| Időzítővel | Nem |
| Mosogatógépben mosható tányérok | Nem |
| Színes | Rózsaszín |
| Gyártó | Garthen |
| Súly | 3.75 kg |

Faszenes, asztali, füstölő funkcióval
Raktáron
Faszenes, asztali, grillráccsal
Raktáron
Grillráccsal
Raktáron
Faszenes, asztali, állványos
Ingyenes szállítás
Faszenes, asztali, grillráccsal
Kiszállítás 1 nap múlva
Faszenes, grillráccsal
Kiszállítás 1 nap múlva
Faszenes, állványos, grillráccsal

Faszenes, asztali, grillráccsal
Raktáron
Faszenes, állványos, grillráccsal

Faszenes
Raktáron
Faszenes, állványos
Raktáron
Gáz, oldalégővel, grillráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
Faszenes, állványos, füstölő funkcióval
Raktáron
Faszenes, asztali, grillráccsal
Ingyenes szállítás
Faszenes, elektromos kerti, állványos
Raktáron
Faszenes, asztali
Ingyenes szállítás
Faszenes, állványos, füstölő funkcióval
Raktáron
Faszenes, asztali, füstölő funkcióval
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Faszenes, állványos, füstölő funkcióval
Raktáron
Gáz
Raktáron
Faszenes, asztali, grillráccsal
Kiszállítás 1 nap múlva
Elektromos kerti

Faszenes, állványos, füstölő funkcióval
Raktáron
Gáz, állványos, oldalégővel
Raktáron
Faszenes, állványos, füstölő funkcióval
Raktáron
Faszenes, állványos
Raktáron
Faszenes, asztali, grillráccsal
Raktáron

Faszenes, állványos, füstölő funkcióval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos kerti
Raktáron
Gáz
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva

Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva