

Méretek 3×80×23 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern fali polc Stilista® márkájú termék sorozatból VOLATO köszönhetően a lebegtető hatásnak gyönyörű kelléke lesz a szobának. Polc szélessége 3,8 cm és max. teherbírása 15 kg függően a fal anyagától, amelyre a polc el lesz helyezve. Figyelmeztetés: A polc alsó részén található 2 lyuk a polcot tartó konzol rögzítésére szolgál. Technikai adatok: anyag: MDF furnér: PVC méretek: h 80 x sz 23,5 cm extra erős polc: 3,8 cm max. teherbírás: 15 kg Csomagolás tartalma: 1x fali polc rögzítő anyag hagyományos falra
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 23 cm |
| Magasság: | 3 cm |
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Felület | Magasfényű |
| Színes | Fekete |
| Súly | 2.46 kg |
| Gyermekek | Nem |
| Gyártó | Stilista |

Modern stílusú, matt, egyenes
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, egyenes

Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kétszárnyú ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kétszárnyú ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kétszárnyú ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 8 és több személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva

Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnákkal, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva