Ajánljuk
Sarokkanapé PK181
288 100 Ft
Termékleírás
Minden bútort ingyenesen szállítunk ki Magyarország egész területén. Nem szükséges előre fizetni - Fizethet átvételkor készpénzben, bankkártyával vagy hitelkártyával. 365 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalunk. Egy évig visszaküldheti bútorát teljesen ingyen. Több, mint 9 éve adunk el bútort online. Rengeteg ügyfelet kiszolgáltunk már, akiktől sok pozitív visszajelzést kaptunk.
Specifikációk
| Váz anyaga | Fa |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Háttámla magassága | Magas |
| Ülésmagasság | 390 mm |
| Üléspárna mélység | 700 mm |
| Alvás funkció | Igen |
| Alvó funkció | Eurobook |
| A hálóterület szélessége | 1400 mm |
| A hálóterület hossza | 2150 mm |
| Lábak | Műanyag |
| Lábmagasság | 45 mm |
| Súly | 127 kg |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Rugó | Zig Zag típus |
| Univerzális sarok | Igen |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | Kárpit + öko bőr |
| Kopásállóság | 100000 Martindale - ciklus |
| Korpusz anyaga | LMDP (laminált), Fa |
| Átlagos szállítási idő | 14 munkanap |
| Eredet | Európa |




