Ajánljuk
19 990 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 29. - 19 990 Ft
- 2025. 11. 18. - 19 990 Ft
- 2025. 06. 26. - 19 990 Ft
- 2024. 10. 02. - 22 890 Ft
- 2024. 01. 15. - 19 990 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 19990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 141 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | FUEVA 5 Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Vélemények
5.02 értékelés
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Könnyű összeszerelés, minőségi termék.







