




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4295 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze a legkényelmesebb alvást eredeti mintás minőségi lepedővel. Az unalmas egyhangú lepedőknek becsengettek. Élénkítse ágyát fehér alapon őszi mintákkal díszített lepedővel. A kiváló minőségű pamutból készült körgumis lepedő tökéletesen alkalmazkodik matracához, és így garantálja a kényelmes alvást. A gyártási technológiának köszönhetően Jersey lágyabb és rugalmasabb, mint a klasszikus pamut, ami lehetővé teszi a szövetek rugalmasságát szintetikus adalékok nélkül. Rendkívüli puhasággal, nagy nedvszívó és légáteresztő képességgel rendelkezik. 25 cm magas matracra alkalmas.
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Szín | Fehér |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Méretek | 160 x 200 cm |
| Súly | 155 g/m2 |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű
Tetszik az anyag.
Az ágynemű gyönyörű, puha, biztosan jól fogunk aludni benne.

Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron