

Méretek 190×120×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL A modern - bútor sorozatot innovatív design jellemzi, amely megfelel a modern belsőépítészet kedvelőinek ízlésének. A szekrények a gardrób vagy a hálószoba nélkülözhetetlen elemei, amelyek segítenek rendet tartani a tárolt ruhákban. A természetes fenyőfából készült fa gardróbszekrények erős és tartós bútorszerkezetet biztosítanak. Az alkalmazott új megoldás, a rovátkolt fogantyúk formájában szokatlan formát biztosít, amely tökéletesen kiegészíti a belső tereket. A 8-as számú gardróbszekrény egy rudat tartalmaz a ruhák felakasztásához és három polcot egy szekcióban. Alul 2 fiók található, amelyek futókon csúsznak ki. Az egyik ajtószárnyat tükörrel látták el, hogy vizuálisan megnövelje a helyiséget és segítse a ruhaválasztást. A bútorokat önszerelésre tervezték. Méretek: Az ár tartalmazza a következőket: 120 cm teljes szélesség. Teljes magasság: 190cm Teljes mélység: 60cm Tányérvastagság: 2cm Négyzet alakú láb: 5cm Faszekrény #8 szélesség 120 Modern Szerelési készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör, Tükörrel |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Égerfa |
| Stílus | Modern |
| Ajtók száma | 3-ajtós |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Polcos, szövet, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron