Ajánljuk
Leuchten Direkt 14017-55 - LED Dimmelhető lámpa IVEN 2xLED/20W/230V + távirányító
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 58 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 58 490 Ft
- 2025. 11. 07. - 58 490 Ft
- 2024. 03. 07. - 78 590 Ft
- 2024. 01. 15. - 83 389 Ft
Termékleírás
Modern LED lámpa, amely alkalmas a nappaliba. Távvezérlővel dimmelhető (a csomag része). A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást érhet el.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 2700-5000 K |
| A teljes fényáram | 2050 lm |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/Dimmelhető távirányítóval |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Alak | Négyszögletes |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | IVEN Leuchten Direkt |
| Gyártó | Leuchten Direkt |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Spotlámpa CHLOE AR111 1xGU10/12W/230V
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Eglo 97552 - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA 1 LED/27W/230V 3000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
230V
Raktáron
Eglo 98096 - LED Kültéri lámpa MANFRIA LED/10W/230V IP44 magasság 380
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa TOBA LED/23W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
OAK függeszték 3xE27/60W/230V tölgy, átmérő 47,5 cm
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5053 - LED Mennyezeti lámpa CARMELA LED/50W/230V
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ROPE ARTHUR 1xE27/12W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa HADAR 2xGU10/10W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 54802W-4 - Spotlámpa XARA 4xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 3158AS - BOSTON kültéri lámpa érzékelővel 1xE27/15W/230V
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Solight WO738 - LED kültéri mennyezeti lámpatest LED/18W/230V IP65
Fali, 230V
Raktáron




































