Ajánljuk
Extol - LED Újratölthető reflektor LED/20W/3600 mAh/11,1V IP65
40 890 Ft
Előző árak
- 2026. 03. 30. - 40 890 Ft
- 2024. 01. 15. - 40 890 Ft
Termékleírás
A hordozható LED-es, újratölthető reflektor kellemes, fehér fényforrás, amely a nappali fény minőségével egyenértékű. Alacsony energiafogyasztás. Széleskörű felhasználás, pl. az autó felszerelésének részeként és fényforrásként a munkahelyen, kempingben, horgászatban, kertben stb. Hordozható fényforrásként használható, nem szükséges a hálózatra csatlakoztatni, mivel az áramforrás egy előre feltöltött akkumulátor. A 10/20W-os kapcsoló segítségével kiválaszthatja a fény intenzitását és annak időtartamát is. A magas IP65 védelem biztosítja az esővel és porral szembeni ellenállást. Világítási idő: 6 óra (10W) vagy 4 óra (20W). Akkumulátor: 11,1V Li-ion, 3600mAh.Az akkumulátor töltési ideje: 3 óra (230V) vagy 5-6 óra (12V).
Specifikációk
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 12V, 230V |
| Funkció | Újratölthető/LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | LED Reflektor/Munkalámpa |
| Hely | Garázs/Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Színhőmérséklet | 6300 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapacitás | 3600 mAh |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 75 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Elem élettartam | 6 h |
| Series | REFLECTOR Baterie centrum |
| Gyártó | Extol |



































