





Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezzel a díszpárnával még a kanapé is teljesen új megjelenést kap. A figyelemfelkeltő fonat, amely texturált szövettel és rojtokkal van összekötve, illeszkedik a bohó vagy eklektikus stílusú belső terekhez. A pamut, cipzáras párnahuzat mintás az elején és egyszínű a hátulján. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x párna
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Név | SOFCA |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Pamut |
| Stílus | Modern |
| Sku | 258858 |

50×70 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron