Ajánljuk
Leuchten Direkt 15441-12 - LED Felületre szerelhető csillár VIOLETTA LED/26W/230V
46 490 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 46 490 Ft
- 2026. 01. 16. - 46 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 41 490 Ft
- 2025. 09. 11. - 41 490 Ft
- 2024. 01. 15. - 62 490 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Leuchten Direkt márkától származik, raktárunkban van, ára 46490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 3250 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 225 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Alak | Kerek |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Series | VIOLETTA Leuchten Direkt |
| Gyártó | Leuchten Direkt |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
7290 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
14 690 Ft
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Napelemes házszám érzékelővel DAYTON 4,8V
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
22 890 Ft
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpa ULTRA SLIM LED/24W/230V átm. 42 cm ezüst IP54
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
22 490 Ft
Globo 32014-2BS-Kültéri fali lámpa érzékelővel XELOO 2xE27/40W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
12 690 Ft
Globo 40402-3 - Mennyezeti lámpa CALIMERO I 3xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Globo 67331-24 - LED Mennyezeti lámpa JULIO LED/24W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/24W/230V átm. 42 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
22 890 Ft
Eglo 49927 - LED csillár kábelen TOWNSHEND 2 4xE27/60W/230V
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
27 790 Ft
Brilagi - Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLARE 3xE27/24W/230V átm. 40 cm fekete IP54
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Brilagi - Fürdőszobai spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V IP44 fehér
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
































