Leuchten Direkt 15441-12 - LED Felületre szerelhető csillár VIOLETTA LED/26W/230V
Nincs raktáron
Előző árak
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
FormaKerek, Szabálytalan
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Izzók  számaEgy
TípusFelületre szerelhető csillár
HelyHálószoba/Nappali
FoglalatBeépített LED fényforrás
Színhőmérséklet3000 K
A teljes fényáram3250 lm
FunkcióLED technológia
Behatolás védettségIP20
A forrás maximális bemeneti teljesítménye26 W
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye26 W
Klasszikus izzónak megfelelő225 W
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak36 hónap
Fény színeMeleg fehér
AlakKerek
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye26 W
StílusEgyéb
Függesztési típusokFelületre szerelhető
SeriesVIOLETTA Leuchten Direkt
GyártóLeuchten Direkt
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Napelemes házszám érzékelővel DAYTON 4,8V
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V