Globo Globo - LED RGB Szabályozható mennyezeti lámpa LED/18W/230V + LED/2,16W + távirányító GL5688
Termékleírás
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Több |
| Ökológiai | Igen |
| Energetikai osztály | A |
| Gyártó | Globo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Napelemes házszám érzékelővel DAYTON 4,8V
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
Ledvance - LINEAR LED polc világítással 12W 230V 60 cm IP44