






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern fali lámpa belső térhez.Meleg fehér fényt bocsát ki.Dimmelhető LED izzóval van felszerelve (a dimmer nem része a csomagnak).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | G9 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Hely | Nappali/Előszoba/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Series | XIO Lucide |
| Gyártó | Lucide |

LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás